Copper8 gaat adviesheffing invoeren voor opdrachtgevers buiten Amsterdam

op 01 april 2025

Het gaat nog niet goed met de transitie naar een circulaire economie. Daarom hebben wij als Copper8 besloten lokaal te versnellen en te focussen. Daarom wordt er voor opdrachtgevers van buiten de regio Amsterdam vanaf 1 april een adviesheffing ingevoerd. Zij gaan dus een aanzienlijk hoger tarief betalen willen ze met ons samenwerken.

Hiervoor hebben we, samen met een aantal partners, de campagne MAGA: Make Amsterdam Great Again, in het leven geroepen.

“Het was geen makkelijk besluit, maar we moeten keuzes maken in tijden van crisis”, aldus Copper8 accountmanager Thea Traal. “Willen we echt stappen zetten richting een circulaire economie hebben we nu focus nodig”.

Opdrachtgevers buiten de regio reageren zeer teleurgesteld. Volgens Traal is er een uitweg: “Buiten de regio Amsterdam kun je een ontheffing krijgen, mits daar een circulaire bijdrage voor de regio tegenover staat, een zogenaamde Grondstoffendeal”. De eerste gesprekken hierover zijn reeds gevoerd, maar liepen stroef en in een enkel geval ontaarde dit zelfs in ruzie.

Vanuit Copper8 wordt er ook een vrolijke en positieve draai aan dit besluit gegeven: vanaf 1 april zijn er diverse ‘MAGA’ items in onze webshop te vinden. Denk aan petjes, t-shirts, mokken of een badjas.

Deel artikel

Abonneer u op onze nieuwsbrief

Gerelateerde berichten